Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem jutok hozzá az Engerix B...

Nem jutok hozzá az Engerix B vakcinához a gyógyszertárakban, mit csináljak, minél hamarabb kellene?

Figyelt kérdés
Vidéken ahol élek már végighívogattam az összes létező gyógyszertárat, még a kórházaknak is a gyógyszertárait,de nem lehet még rendelni sem jó ideje. Pesten van olyan gyógyszertár ahol kaphatok, nem szeretném az összeset végighívogatni mert sose végeznék? Mit csináljak? ANTSZ esetleg?Itt nálunk van Népegészségügyi Ellátási Központ,de szabin vannak. Ott van náluk helyben vagy oda kell valamilyen igazolás? Nem értem miért nem jutok hozzá,a HPV-hez meg van mindenhol. Miért van ez?

2017. júl. 14. 10:12
 1/5 horex ***** válasza:

Valaha olyat olvastam, hogy gyógyszert nem lehet póstázni

Ennek ellenére egy ritka gyógyszert, találtam egy vidéki gyógyszertárben

felhívtam őket, elküldtem póstán a receptet és megkaptam a gyóygszert

Mi az hogy az összeset felhívni?

Ha találtál gyógyszertárt hívd fel őket és kérdezd meg mi a helyzet póstázással

2017. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sikerült hozzájutnom,de csak kolléga ismeretsége által egy gyógyszertárban. Ott valakinek félre volt téve a vakcina,de nem ment érte vagy mi én meg megvettem,de tudtam rendelni is.
2017. júl. 18. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez melyik megyében volt ?
2018. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Vidéken, ahol élek"
2018. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mihez kellett ?
2018. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!