Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy leszedetése hónaljról...

Anyajegy leszedetése hónaljról mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Van egy olyan fél centi átmérőjű, elég nagy anyajegy a jobb hónaljamon de nagyon zabar borotválásnál, mindig félek hogy megsértem. Az sztk-ban szedessem le vagy jobb ehhez magán dokihoz menni? Illetve mi a menete? Marad utána valami heg vagy ilyesmi?

2017. júl. 15. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sztk-s sebészeten szedettem le,igaz nem hónaljrol hanem vállról. Bőrgyógyász által adott papírral mentem,kaptam idöpontot. Nekem kellemetlen volt,éreztem hogy rángatják és huzkodják a bőröm. Csúnyán hegesedett,de én hajlamos vagyok rá sajnos. Ja és elég nagy vágást csinált a doki,pedig az anyajegy akkora volt mint kisujjamon a köröm. Rossz helyen volt,mert dörzsölte a melltartó pántja,ezért vették le.
2017. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen sokszor sokkal de sokkal nagyobbat és mélyebbet kell vágni, mint amekkora az anyajegy. Ez egyéni. Azonban meg van a miértje, alaposan ki kell vágni, hogy ne maradjon belőle egy icipici sem bent. Ha nagyot kell akkor után nagyon tud húzódni. Heg megint csak egyéni, ha nap éri, izzadság ráfolyik nagyobb eséllyel marad heg, de nem szokott durva maradni. Lehet venni gyógyszertárban tényleg vízálló sebtapaszt, ami napokig fent van, abban úszni, fürödni is tudsz, napokig fent lehet. Nekem volt a nyakamon, pedig ott érzékeny a bőr, de ott nem fájt utána, max egy napot, heg sem maradt. A derekamon és a kézfejem, hát ott elég durva volt. Kézfejemen egy nagyon pici volt, de nőni kezdett. Ott 6 cm! vágtak, a heg most 4 év után 1 cm és halvány.
2017. júl. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!