Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy köröm...

Mennyibe kerül egy köröm leszedetése műtétileg?

Figyelt kérdés

Már fél éve be van gyulladva a körmöm a nagylábujjamon. Be van nőve. Nem tudok tesizni, zokniban lenni, futni meg ilyen kis apróságok. Már egyszer kivágták a körmömet, de azóta visszanőtt.

Most jöhet mindenki a helyes körömápolással, de olyan mélyen vannak a körmeim, hogy meg az orvost is meglepte.

Ezért úgy döntöttem, hogy én mégegyszer nem akarom atélni azt a fájdalmat, ami akkor volt mikor vagták ki, szóval kiműttetem

Tehát mennyibe kerül ez a műtét? Vagy támogatja a tb? Nem lesz baj, ha nem lesz ott köröm? Hiszen nem dísznek van ott, valamilyen funkciót el kell látnia



2016. nov. 24. 19:12
 1/3 anonim válasza:

Én a helyedben nem vágatnàm ki!!

Énis küszködtem a körmömmel sokáig,meg kerestem mindenféle megoldást,de műttetni nem akartam,így a következő módszer vàlt be.

Minden reggel fertötlenítés,majd vattapamacs össze gyűrése kicsi golyóvá,amit be lehet gyűrni a köröm alá,úgy hogy nyomja a szèlét kifele.

Elsőbb csak kicsi megx alá

2016. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1#vagyok

Folytatom,csak véletlen elküldtem...

Szóval elsőbb csak kicsi megy alá,majd lehet eggyre nagyobbakat odatenni.Az a lényeg hogy nyomja a szèlét kifele.

Ne ilyedj meg,majd lessz mindig egy kis lyuk a vatta helyén,mikor kiszeded.

Szóval fertötlenítés,,majd vatta be,végül exoderil kenöccsel kentem be a gyulladt részt és leragasztottam.

Próbáltam tetrán kenöccsel is,de nekem nem vàlt be,de próbálhatod azzal is.

Hosszú folyamat lessz mikorra meggyógyúl!

Én több mint félévig csináltam ezt mindennap,reggel,meg munkaután este.

Nagyon durva gyulladást fordítottam így vissza.

A körmeim köszönik szépen jól vannak,műtetlenül!!

Jaa,,egyébként hyperol tabletta a neve a fertőtlenítőnek,ezt oldottam vizbe,ebbe áztattam a làbuljam.

Néha csípi majd,de kibírható!


Hát kb ennyi.

Ha van kérdésed,írj nyugodtan.

A helyesírási hibákért meg elnézést!

2016. nov. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy műtét nem kívánság műsor. Ha beteg a körmöd, ingyen megcsinálják. Ha nem beteg, nincs az az orvos aki elvállalja.
2016. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!