Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csinálnak az orvosol...

Mit csinálnak az orvosol műtept alatt, ha éppen megvan a havi bajom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy mit csinálnak akkor. Tesznek az ember alá papírtörlőt? Vagy hagyják hogy viseljen alsóneműt?

2017. júl. 25. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt csak eletmento, surgos mutetet csinalnak, olyankor meg nem hiszem, hogy foglalkoznak ilyenekkel, mivel nincs ra ido. Amikor az ember elete a tet, akkor kisebb gond is nagyobb annal, hogy menstrual es esetleg veres lesz a mutoasztal. De egyebkent meg pelenkat kapnak a nok pl a nogyogyaszaton is, ha eppen nincs nala betet vagy ilyesmi, mert mondjuk a mento viszi be rosszullet miatt.
2017. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem attól is függ, milyen műtét.

Nálam pajzsmirigy műtétnél nem kellett levenni a bugyit, igaz, nekem nem volt meg éppen.

De beszéltem másik fórumon pajzsmirigyesekkel, és volt olyan, akinek az izgalomtól pár nappal hamarabb jött meg. Nem napolták el a műtétet, ugyanúgy elvégezték, ott is maradhatott bugyi betéttel. Műtét után meg úgyse sokat kellett feküdni, lehetett betétet cserélni.

Más esetekben nem tudom, hogy van. Nőgyógyászati műtétnél gondolom számít.

2017. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1-hez még: van a kórházakban betét, szülés vagy császármetszés után a nők ezt használják. Sokkal több vért tud magába szívni, mint egy normális betét, és sokkal kevésbé kényelmes és esztétikus, de persze a célnak megfelel.
2017. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

engem simán megoperáltak mikor megvolt.

tampont használtam ebben az időszakban.

37/l

2017. júl. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rólam levették a bugyit. Mondtam hogy vérzek, de nem zavarta őket. Mellesleg a bikini vonal mentén vágtak.
2017. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!