Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbélműtét után szétnyílt seb?

Vakbélműtét után szétnyílt seb?

Figyelt kérdés
10 napja műtöttek vakbélgyulladással, varratszedés már volt, de ma amikor cseréltem a kötést, észrevettem, hogy kvázi szét van nyílva(?) a sebem, és váladékozik. Nem igazán fáj már, viszont kicsit para, hogy nem tényleg külön van a két bőrrész, és nem forrt össze... Oldalról kéne begyógyuljon, vagy hogyan? Ez így normális?

2017. júl. 31. 17:56
 1/3 anonim válasza:
Tízcentis vakbélhegem van, de én semmi ilyesmit nem tapasztaltam, minél hamarabb menj vissza vele a sebészetre, ez így nincs rendben szerintem.
2017. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt összevarrva, csak két fémkapoccsal tűzték össze, azt szedték ki... Csak gondolom 8 nap alatt már valamennyire be kellett volna forrjon, de semmit nem látok rajta, mintha csak most vágták volna fel... :S
2017. júl. 31. 20:15
 3/3 anonim válasza:
Menj vissza orvoshoz, nekem ugyanez volt, újra összevarrják. Bár nekem perforált volt, neked?
2017. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!