Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pszichológushoz bejelentkezés?

Pszichológushoz bejelentkezés?

Figyelt kérdés
Lassan úgy érzem, hogy megőrülök, hogy kezdek depresszióba esni. Szeretnék pszichológushoz (adott esetben pszichiáterhez) járni, de nem tudom, hogy működik a dolog. Mivel kiskorú vagyok, és nincs saját keresetem, TB támogatott pszichológusokat kerestem. Esetleg ti tudnátok ajánlani egyet Budörs-Budapest közelében? (Nem, nem szeretnék a családomnak szólni róla, nem tudom, hogy kezelnék a dolgot, de nem érzem, hogy olyan közel lennénk egymáshoz, hogy erről beszéljek velük. A háziorvosunk meg anyám munkatársa, biztosan szólna neki, ha beutalót kérnék tőle.)

2017. aug. 4. 11:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy ötülnék, ha mesélnétek is róla, hogy hogy megy egy ilyen terápia, mire kell figyeljek stb..
2017. aug. 4. 11:19
 2/2 anonim válasza:
Írtam privátba
2017. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!