Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kihez forduljak elhízással?...

Kihez forduljak elhízással? Aki felírna nekem fogyást segítő gyógyszert.

Figyelt kérdés
Terhesség és szoptatás alatt híztam meg. Nincs semmi egyéb betegség a háttérben. Diétázom. Semmi cukor és tészta vagy kenyér mégsem sikeres a diéta. Mozgás nehézkes mivel a súlyfelesleg 25kg.

2017. aug. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sima jódtablettát. Előfordulhat hogy a pajzsmiriggyel van gond, akkor a jód segíthet. Ártani nem árt. Egy próbát megér.
2017. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Molyember ***** válasza:
Mozogni kell, nincs más megoldás.
2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit nehéz ekkora súlyfelesleggel és ilyen rossz fizikummal mozogni. Mellette a 8honapos kislany.... hát még ha meg is tudnám oldani hogy edzzek nem tudom mivel kezdjem és egyedül nem is megy mert mindig abbahagyom. Nekem csak úgy menne ha mindig ott állna valaki a hátam mögött egy ostorral és hajtana XD.
2017. aug. 9. 08:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Csüvi! Az én dietetikusom fogyással is foglalkozik. Ilyen 100 kg-ról 60-ra fogyott emberekkel is büszkélkedhetett. Nem méregdrága bioételekkel és nem gyógyszerrel, sima hétköznapi ételekkel. Dietetikust ajánlok.
2018. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!