Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti is tapasztaltátok már,...

Ti is tapasztaltátok már, hogy ha "SZTK"-ra mentek az dokihoz /azaz nem magán rendelésre/ akkor bunkó és megalázóan beszél veletek?

Figyelt kérdés
Sajnos személyesen is tapasztaltam, és ismerőseimtől is ezt hallatom vissza.

2017. aug. 9. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Éreztem és a várakozó többi ember is érezte a hülyének néző hozzáállást. Például azzal hogy szándékosan elnyújtották a várakozási időt, hogy minél kevesebb embernek legyen kedve oda menni. Pontosabban, egy pácienst vizsgáltak vagy kezeltek átlagosan 5 percig, majd mikor kijött, csak 30-40 perc múlva szólították a következőt. Amikor én voltam bent akkor abból állt az említett 5 perc hogy fél percig vizsgált, majd az idő többi részében átment a másik helyiségbe beszélgetni.

Sürgősen be kellene szüntetni a külön TB-járulék szedését és a befolyó adóból fenntartani az egészségügyet. Mert túladóztatás esetén mindenkit hülyének néznek, plusz még az egészségügy is elzombisodik.

2017. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezt tapasztalom!
2017. aug. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én el se jutottam SZTK-ba, de nekem is az az érzésem, hogy az a cél, hogy elmenjen a kedvünk tőle, és ne oda menjünk, hanem a magándokihoz pénzért.

Nekem március végén júliusra adtak volna időpontot sztk-ba a szakorvossal való első találkozásra, ehhez képest magán úton június végén már műtőasztalon voltam.

2017. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 5-6 órákat várok, mire behívnak, mert beszélgetnek ismerősökkel, süteményeznek stb. Meg se vizsgálnak csak rám néznek és mondják, hogy jól van felírom ezt meg ezt a gyógyszert, ez általában jó szokott lenni. Egyszer is 4 órát vártam, hogy a belgyógyász megírja a beutalót vérvételre, ráírta, hogy sürgős, de már nem vették le a vért, mert 2 perccel elmúlt 11 és addig veszik le a vért, menj vissza másnap.
2017. aug. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
És miért nem tesztek panaszt?
2017. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
És mégis kinek? Egyik orvos a másik orvos kezét mossa...
2017. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Ez a probléma, hogy így álltok hozzá. Természetesen semmi változást nem várjatok ha csak a gyakokerdeseken panaszkodtok, ezzel Mkt értek el?

Van felügyelő szerv, ott lehet panaszt tenni...

2017. aug. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
# 7-e csak nekem utána is kell mennem dokihoz . SzáíthATOK ARRA HHOGY JÓL MŰT MEG MAJD AZ AKIT ELŐTTE FELNYOMOK?
2017. aug. 15. 09:19
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Nos ilyen hozzáállással semmire se szamits...
2017. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

Hát en is járok ide is oda is.

A magánfogdokinál is szoktam ulni 2-3 orat, mert ha beesik egy fajos fogu azt surgosseggel es alaposan kezeli.Cserebe ha bajom van, engem is.


Sajnos az orvosi szakmaban zommel a dilettansok maradtak itt, akiknek meg a nyakukba is szortak rengeteg admisztraciot, ami 1 csomo idot elvesz.Itt nyilvan nem a sutizesre gondolok...Ha tenni is akarnak vmit akkor is napi x ember es x vizsgalatra kap penzt a korhaz/rendelo, a tobbit nem fizetik ki kozpontilag, mert azt mondjak nincs ra keret az allamkasszaban (persze stadionra van...)


Mivel az egeszsegugyet draga fenntartani, ezzel a passziv agressziv moddal probalnak meg minket atnevelni a magandokikra.Es kulonben is honatyaink nem Magyaro-on kezeltetik magukat, ami meg van az jo a tobbieknek...


Szoval nem a dokikra kell haragudni csak, ez annal komplexszebb kerdes.

2017. aug. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!