Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Zalaegerszegiek! Tudtok nekem...

Zalaegerszegiek! Tudtok nekem olyan háziorvost mondani, ahol nem kell külön szabit kivenni és egy fél napot várni, hogy bejussak?

Figyelt kérdés
Ma szabit vettem ki, hogy eljussak a háziorvoshoz és elintézzek egy banki ügyet. Gondosan előre időpontot kértem mindkettőjüktől, 9-re háziorvos, 10 óra 30-ra bank. Amikor beértem a rendelőbe szokás szerint kb. 20 beteg várt (átlagéletkor kb. 70), ekkor még nem volt 9. Negyed 10 körül jött ki a nővérke, akkor kérdeztem, hogy mikor fog tudni behívni, válasz 10 előtt biztos nem. Inkább jöjjek vissza holnap mondta. De akkor minek az időpont? A főnököm így is a fejét fogta a nyári szabadságolás közepén egy nem várt szabi miatt. Nem tudok holnap így újra elmenni. Mit javasoltok?

2017. aug. 14. 09:53
 1/1 anonim válasza:

Dr. Berki Barnabás

Andráshida Gazdasági utca 21.

2017. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!