Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megszüntetheti a háziorvos a...

Megszüntetheti a háziorvos a táppénzt?

Figyelt kérdés
Jelenleg van munkahelyem, ahol kemény fizikai munkát végzek. Úgy egy hónapja olyan mértékű derékfájást tapasztaltam, hogy felkerestem a háziorvosom. Ő azt mondta, hogy nem javasolja, hogy továbbra is azt a munkakört lássam el. Bementem a munkahelyemre, ott megkérdeztem, hogy mik a másik munkakörbe való áthelyezés feltételei. Szakorvosi vélemény, és haza is küldtek, mondták menjek táppénzre amíg ez nincs meg. Visszamentem a háziorvoshoz beutalt a mozgásszervi rehabra. Onnan pedig tovább küldtek masszázsra, fizikóra. Ezek leteltek. Közben kértem időpontot a neurológiára, ez szeptember vége. Erre közölte a háziorvos, hogy hiába vannak meg továbbra is a panaszaim mehetek dolgozni. Elmondtam neki, hogy a jelenlegi munkaköröm nem láthatom el másikba pedig nem tudnak addig áthelyezni amíg nincs meg a szakorvosi vélemény. Ez őt nem érdekli. Ilyenkor mit tehetek?

2017. aug. 30. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másik orvost.
2017. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!