Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mire van szükség a TAJ kártya...

Mire van szükség a TAJ kártya kiváltásához?

Figyelt kérdés

Külföldi állampolgár vagyok, a nyár elején jöttem dolgozni Magyarországra. Voltam a NEAK-ban TAJ számot csináltatni, az meg is van. Viszont kártyát még nem kaptam, azt most mennék kiváltani a NEAK-ba. Találtam egy ilyet, hogy a kártya kiváltásához a 17T1041 kódú nyomtatvány, illetve az eBev elfogadó nyugta kell, de ezeket sehol sem találom, hogy honnan kéne megszereznem... Teljesen elvesztem ebben a rendszerben, ahonnan jöttem, ott ez másképp működik. Valaki tudna segíteni? Most akkor kell valami nyomtatvány a kártya kiváltásához, vagy elég a TAJ számom?

Előre is köszönöm!



2017. szept. 7. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Bemész a hivatalba és ott megmnondják nyomtatványt is adnak, ha kell.


Neten otthon nekem még semmit nem sikerült elintéznem, egy kalap szar az egész :D

2017. szept. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!