Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Ma fényképeztem, de sajnos...

Ma fényképeztem, de sajnos nincsenek az sd kártyán rajta. Amikor az sd kártyát beraktam a gépbe azt írta ki hogy automatikus javításra van szükség, azt megcsináltam és nincsenek rajta a képek, mit tegyek hogy meglegyenek?

Figyelt kérdés
Valaki tud segíteni hogy/hol kereshetem vissza?

2017. jún. 21. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem leformázta a kártyát, ez esetben elvesztek a képek. Próbálkozhatsz ,hogy számítógépbe kártyaolvasóval csatlakoztatod, és egy adatvisszaállító proginak megmutatod . [link]
2017. jún. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Get Data Back For FAT (vagy ha a kártya NTFS-re volt formázva akkor azt de erre kicsi az esély) szoftvert. Ha nem is mindent de egy részét vissza tudja húzni jó esetben. Persze picit azért érteni kell hozzá, de nem egy ördöngősség.
2017. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi megpróbálom
2017. jún. 22. 19:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget sikerült a Get Data Back For FAT vel. :)
2017. jún. 23. 15:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy hasznos. Örülök, hogy sikerült! :)
2017. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!