Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha körzeti orvost szeretnék...

Ha körzeti orvost szeretnék váltani, de területileg maradnék ahol eddig voltam (több orvos is rendel ugyanott), akkor az új is csak oda tudna küldeni pszichológushoz ahova a régi küldött (úgy tudom pszichológushoz területileg lehet menni)?

Figyelt kérdés
2017. szept. 9. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen . Tb-re csak a területileg illetékes pszichológus fog ellátni. Neked még szerencséd van ,a mi háziorvosunk nem ad beutalót.
2017. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakrendelőbe biztosan. Én elköltöztem, de megtartottam a háziorvosomat és őa helyi szakrendelőbe adott beutalót.
2017. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És akkor azt hogy lehet megoldani,hogy másik pszicholóushoz tudjak menni,Tb-s rendelésre?
2017. szept. 9. 22:58
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szabály szerint minden rendelésre csak a területileg illetékes helyre mehetsz. De ha úgy írja a beutalót az orvos, hogy más intézményt és/vagy orvost jelöl meg rajta, akkor mehetsz máshová.
2017. szept. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!