Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Még lehet, hogy vakbélgyulladás?

Még lehet, hogy vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

A vakbelemnél fájdalmat érzek, ha megnyomom a hasamat és általánosságban fáj azon helyen. Nem kibírhatatlan fájdalom. de néha jobban fáj. 3 napja kezdődött, akkor egy alig érezhető valami volt, másnapra megerősödött a fájdalom és kb beállt egy zavaró, de kibírható nem túl erős fájdalomra, ami szinte nem is érezhető ha sokáig fekszek az ágyban.


Elmentem az orvoshoz, vettek vért, de csak az újjam hegyéből nem valami sokat és vizelet mintát is. A vér vételen nem láttam gyulladást. Végig nyomogatta a hasamat és elvileg elvolt lazulva és keményebb lenne, ha nagy gáz lenne, de még kezdeti szakasz lehet.


Azt mondtam, hogy nem tudja, hogy mi a baj... biztosan benyeltem egy vírust és attól fáj, de még ilyen koncentrált fájdalmat nem éreztem ami csak a vakbelem körül van.

Még azt is mondta, hogy 98% hogy nem az, de bármi lehetséges.


Az szeretném megtudni, hogy tényleg nagyon esélytelen, hogy vakbélgyulladás lenne ez? Ha nem az mi más lenne?

1 hét mulva kell vissza mennem, ha nem változik vagy még rosszabb lesz.



2017. szept. 21. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahang is jó lenne.
2017. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menjél vissza, vagy csinálj egy hasit, de te is tudod, hogy a vakbél nem játék.
2017. szept. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!