Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valakinek sikerült megállítani...

Valakinek sikerült megállítani a kopaszodást?

Figyelt kérdés

Valószínűleg hormonális típusú kopaszodásom van. 20 éves vagyok, és eléggé látszik már, ráadásul engem nagyon zavar, borzalmasan érzem magam miatta.

Azért gondolom, hogy hormonális, mert a családban ez nálunk öröklődik. Meg kipróbáltam rengeteg mindent, a normális étkezést, multivitamint, de semmi sem használt. Se az ilyen gyógynövények, meg hasonló tabletták.


El akarok menni egy hajgyógyászhoz, esetleg még a háziorvoshoz. Aki járt már hajgyógyásznál az leírná, hogy neki mik a tapasztalatai? Meg lehet állítani ezt a fajta kopaszodást? Vagy ismer olyat, akinek sikerült? Egyáltalán meg lehet álltani az ilyen típusút?


2010. máj. 27. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom: Bánfi hajszesz, Bánfi sampon. A vőjelöltem is örökölte a kopaszodásra a hajlamot, de rábeszéltem, és használ. Csak nem ripszi-ropszi. Először kezdett csökkenni a hajhullás, idővel elkezdett kinőni a haja a kihullott részeken, olyan volt, mint a pici babáké, kis pihés. Azután az is elkezdett erősödni.

Szerintem próbáld ki, csak legyél kitartó, ne várj csodát 1-2 hónap alatt. Vesztenivalód nincs. Ja, a vőjelöltem 22 éves.

2010. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudod, mi állítja meg végleg a hajhullást? - A padló!!!

Viccet félretéve ere még nem találtak megoldást az okosok. Minden csodaszer csak lassítja a folyamatot. Lehet próbálkozni sok mindennel, kinek mi használ... De ne nagyon reménykedj... Ha lenne valami rá, gondolod hogy volnának pl. olyan sztárok, mint pl. Bruce Willis, Sean Connery, Yul Brinner stb. akik kopaszok maradnának? Ugye nem?! Csak a hajbeültetés segít, de az piszok drága, és hosszadalmas.

2010. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én valami beavatkozásra gondoltam, ami csökkentené a DHT hormon szintjét, stb. Akár gyógyszer, akár valami más.
2010. máj. 27. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
A hormonokkal csak óvatosan, rengeteg mellékhatása lehet! Lehet, hogy nem hullik majd a hajad, de elkezdesz menstruálni!!! :)
2010. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem sikerült megállítani megkopaszodtam de csak egy kicsit most már nem hullik , ez úgy kezdődött hogy világ életembe húllott a hajam és férfias típusú kopaszodásom volt , kivéve egy nyáron ,majd suli kezdtével kihullot a hajam 30 % a stressz től van levégatam gépel azóta nem hullik és hajat is csak 3 -4 hetente mosok samponnal vizzel meg hetente de nem hullik már egyátalán semennyire
2012. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!