Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vo. Lt már valakinek hajhullás...

Vo. Lt már valakinek hajhullásos problémája, amivel orvoshoz kellett fordulnia? Sikerült megállítani a hullást?

Figyelt kérdés
Ha igen, leírnád, hogy hány évesen kezdődött a probléma, mi okozta, és hogy kihez fordultál? Köszi:)
2011. okt. 11. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Mire rájöttem mi kar lenni a Vo.Lt...

Amúgy igen, a szervezetben lévő gyulladás az elsődlegs ok, általában lyukas fog, rossz mandula, de még vitamin és nyomelemek hiánya is okozhatja, ezen kívül hormonális zavarok.

El kell menni elsősorban fogorvoshoz és általános vérvételre, ha itt semmi a háziorvos továbbküld majd.

Nekem is volt pajzsmirigy alulműködés miatt.

2011. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
háziorvos,fogorvos, hormonvizsgálat és vérvizsgálat, bőrgyógyász, nőgyógyász, hematológus... minddel megvagyok. Június óta járok. De a válaszod nem az én kérdésemre válasz. Azt kérdeztem, volt-e valakinek ilyen jellegű problémája. Ha igen, akkor írja le mitől, és hogy hogy derült ki. Elsősorban olyan probléma, ami nem mindennapos, szóval nem terhesség miatt, nem vashiány vagy lyukas fog miatt stb.
2011. okt. 11. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó muntatom meg a kérdésre válaszol, miszerint nekem is volt ilyen bajom pajzsmirigy alulműködés miatt, és endokrinológusnál voltam.
2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazad van, ne haragudj. Nézték a pajzsmirigyemet kétszer is: TSH-t, szabad T4 hormont. Mindkettő normál szinten volt.
2011. okt. 11. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg fül-orr gégész? Vagy allergia vizsgálat?
2011. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy szedsz valamit, mert még gyógyszermellékhatásoknál gyakran előfordulhat ez?
2011. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem szedek semmit, csak hajvitamint. nem is szedtem előtte sem. Allergia nagyon ritkán okoz hajhullást, és nem tudok róla, hogy allergiás lennék valamire.Fül orr gégésznél nem voltam, de semmi olyan tünetem nincs, ami odakapcsolódhat. De azért lehet, becsekkolok majd egy vizsgálatra.
2011. okt. 11. 18:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy talán valamelyik kozmetikumra lettél allergiás amit használsz talán, de gondolom menet közben lecserélted a samponjaid.

Még ami így eszembe jutott, hogy lisztérzéknységnél is hajhullás lehet, de azon kívül minden bajod lenne még.

2011. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!