Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gerincferdülés fűző?

Gerincferdülés fűző?

Figyelt kérdés
Nagyon fájt a hátam, kiderült fokozott gerincferdülésem van, de fűzőt nem írt fel az orvos mert állítólag "kiöregedtem". 17 éves vagyok. Tényleg korhatáros? Néhány ismerősömnek, osztálytársamnak pedig írt fel, csak másik orvos. Így állítólag támogatást sem kapok, ha nincs fűző, pedig úszni elakartam járni, csak egyszerűen túl költséges.

2017. szept. 26. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, még nem késő ezt a folyamatot visszafordítani! NE HAGYD, hogy az orvos "lepattintson". Ha nem megy akkor sürgősen keress másik orvost! Beutalót kérj a körzeted kórház ortopédiájára. Most még fiatal vagy és nincsenek fájdalmaid de idősebb korodra az egészséged komolyan károsodni fog. Ja, és gyógytorna, úszás mely erősíti a hátizmokat!
2017. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

a gyógytorna, úszás talán első alkalommal erősíti a hátizmot, a fűző pedig gyengíti, mert kikapcsolja az izmokat.

net tele van súlyzós hátizomerősítéssel, de ha eddig se érdekelt, és csak a csodakapszulát várod ...

2017. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt a dokit rúgd ki, küldd el a ...melegebb éghajlatra.

Képezd magad, bármely téren, a tudás, hatalom, de csak objektíven... magaddal szemben is.


Másik, lekiismeretes dokit keress, most még nem késő! A fűző és a torna + úszás együtt lesz hatékony. Még fiatal vagy! Ne hagyd magad!!!!


(No meg ki adták az utasítást: "Paraszt dögölj meg", de addig fizess, dolgozz minnél többet, ezt ki is számíttatták. Köcsögök, szemetek.)

2017. szept. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!