Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Találkozott-e már valaki...

Találkozott-e már valaki olyannal, hogy az orvos nem a megfelelő gyógymódot írta fel a betegének?

Figyelt kérdés
És szerintetek mi lehet ennek az oka? Nem akar gyógyítani? Több pénzt akar a betegről legombolni? Lehet az egészségügyi rendszer olyan, hogy a két fél érdekei ellentétesek egymással? Mert akkor szerintem nem sok értelme van az egésznek.

2017. szept. 27. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, én. Gyászra erős nyugtatókat kaptam, amihez hozzá is szoktam, bár erről akkor még nem tudtam semmit. Amikor el akartam hagyni, még több nyugtatót javasoltak. Ekkor ábrándultam ki az egészségügyből. Jobban jár az ember, ha nem betegszik meg. Vagy ha már sikerült, akkor meggyógyítja saját magát. Az ismert gondok (túlterheltség, pénzek ellopva) mellett az is gond szerintem, hogy az orvosok elvárják, hogy félistenként tisztelje őket az átlag ember, de azt nem tudjuk, hogy XY dr. esetleg 2x bukott az egyetemen, vagy be se járt, mert inkább a haverokkal ivott. Hogy az alkoholista, nyugtatófüggő orvosokról ne is beszéljek.
2017. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
igen
2017. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!