Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Újraélesztés témakörben...

Újraélesztés témakörben kerestem videókat a munkámból adódóan és ezt a hihetetlenül amatőr videót találtam. Elsősorban szakmabeliekhez szolnék vagy a témában kicsit is jártas emberekhez, hogy ti mit gondoltok erről? (Linkek a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]

[link]



#újraélesztés #CPR #lélegeztetés #mouth to mouth resuscitation
2017. szept. 30. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz tudni?

A filmekben lévő dolgok baromságok!


Puha ágyban nem lehet újra élesztést végrehajtani, így ha valakit akár a földre tesznek az nem szentség törés.


Gondolom láttál már mentő autókat félreállni vagy el sem indulni.


Na, pont emiatt.

Amikor újraélesztés van egy mentő autóban akkor annak nem szabad mozgásban lennie.

2017. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kb erre gondoltam én is...Szerintem a mellkast is mályebben kell nyomni és lélegeztet masszkkal,szájból szájba és orrba is!
2017. szept. 30. 21:17
 3/3 anonim ***** válasza:

MEllkasnál NEM az erő számít, hanem a ritmikusság és gyorsaság. :)


Lélegeztetni meg már azt mondják, hogy laikusok ne csinálják (nem is tudnak helyesen), sokkal fontosabb, hogy a keringés fenntartott legyen, míg a mentő megérkezik.

2017. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!