Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Néhány amatőr erőemelő és...

Néhány amatőr erőemelő és triatlonista év után - természet szerűleg - tapasztalom az izületek - főleg térd és könyök - fokozott elkopását, a mozgástér beszűkülését. Milyen hatóanyaggal tudnám karbantartani az izületeimet és folytatni a sportot?

Figyelt kérdés
Sziasztok, keresek izületjavító, "pótló" anyagot, amit nem injekciózva vagy orvosi felügyelet mellett, hanem házilag, szájon át vagy bedörzsölve is lehet alkalmazni. Sejtem, hogy ezek kevésbé hatásosak, ám én mégis ezek közül a legjobbat keresem. És itt most nem csak egy sima diklofenac ra vagy valami hűtő zselére gondolok, az ilyenek már megvannak. Hanem gyógyászati hatóanyagot, ami pótolja az izületben található glükozamint, de egy kicsit többet is csinál. Csak sima glükozamint tudok szerezni. Tehát valami "orvosi csoda" érdekelne :) Van valakinek ilyenben tapasztalata, mi az ami valóban ütős hatóanyagokkal rendelkezik és nem csak "sztárolják"? ISmétlem, csak glükozamint én is tudok bevinni, más érdekelne.

2014. aug. 4. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szereltess az izületeidre valami hasonlókat és néha kenegesd.

[link]

2014. aug. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért azt dícséretnek veszem hogy egy ilyen csapnivalóan bugyuta hozzászólás megírásához használtál google-t is, csak hogy tudd miről is beszélsz. Köszi a fáradozást, észlény
2014. aug. 4. 19:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Proenzi3-at.Van benne glükozamin,kondroitin és msm.Szájon át szedhető,recept nélküli.Azért kérdezd meg előtte a háziorvosod.
2014. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!