Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogyatékossági támogatás nem...

Fogyatékossági támogatás nem jött meg, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztusban kezdtünk el intézni a kérelmet, majd el is fogadták!

Augusztus végén küldték postán a határozatot.

A határozatban szerepel, hogy minden hónap 5. napján küldenek a folyószámlámra. (azt kértem)

De nem jött meg, szerintetek mi lehet a gond?


2017. okt. 6. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy a bürokrácia malmai lassan őrölnek.
2017. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez tök jó, vagyis akartam írni, hogy tök véletlen az egybeesés a kérdéseddel, mert épp nálunk is ez van, mi sem kaptuk meg. Frissen megítélt ugyancsak. Most már csak a hétfő marad legközelebb.
2017. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem, nem lesz baj ebből.
2017. okt. 6. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Milyen bajra gondolsz? A hivatalos papír a kezedben van. A folyósítás valami miatt késik. Én sem értem, de egyelőre nem parázok rajta. Pedig jól jött volna az összeg nekünk is...
2017. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mivel ez az első támogatásom, és csak aggódtam.
2017. okt. 6. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még egyszer sem. Elsőt várom én is. De már előzőekben leírtam.
2017. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lali51 válasza:
Határozatot megkaptuk, 3 hét múlva rákérdeztem. Azt mondták még nem jött meg a tértivevény arról hogy megkaptuk a határozatot,beérkezés után 15nappal folyósítják. Kormány ablakon keresztül beküldtem egy nyilatkozatot ,hogy határozatot megkaptam fellebezési jogomról lemondok. Egy hét múlva érdeklődtem, nyilatkozatot megkapták ,megígérték hogy megsürgetik a kifizetést,két hét múlva felhívtam ,megint csak ígéretet kaptam.Most itt tartunk.
2017. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!