Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kormánypárti politikusok...

Kormánypárti politikusok szerint az egészségügyben nincs gond. Nem gond ha rákgyanuval küld az orvos ultrahangra és 2 hónapot kell várni a vizsgálatra, hogy rákos vagyok e?

Figyelt kérdés
2017. okt. 6. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
De igen, az életedbe is kerülhet. Menj el maszek ultrahangra, minden nagyobb városban van. Pénzbe kerül, de túl nagy a tét, hogy az ingyenesre várj!
2017. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha fizetem a tb-t és nem számíthatok orvosi ellátásra, akkor nem lehet visszaigényelni a tb-t?
2017. okt. 6. 09:22
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem ugyanez a bajom, es a sajat csaladtagjaimat sem tudom meggyozni, hogy miert lenne jo az egeszsegugybe tenni a penzt es nem mashova.... en is ki tudja mennyi tb-t befizettem eddig, soha nem volt szukseg korhazra. Egyszer kell elmenjek, persze kozolte a doki, hogy semmilyen kezelesre nem tud beutalni, mert nincs hely stb. Megyek ultrahangra magandokihoz... fizethetek egy csomot ott is, mikozben ki tudja, hany millio eletem soran be lett fizetve tbre, amit nem tudok felhasznalni. Nem vagy egyedul a problemaval, csak a legtobb ember ugy van vele, hogy akkor inkabb mas orszagban probalkozik megelni, vagy lenyeli, hogy ez van...
2017. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is máshova mennék, csak vissza tart a nyelvtudás hiánya.
2017. okt. 6. 12:56
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyelore en is csak lenyelem, mint a tobbiek, es penzelem a maganorvosokat. Akik persze dolgoznak, es halas is vagyok, hogy leteznek, csak jobb volna nem 100 helyre fizetni. En is orulnek, ha a befizetett tb-t ott is fel lehetne hasznalni :-/
2017. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudod visszaigényelni a TB-t, ez egy ilyen ország, míg ezek vannak hatalmon. Annyit tehetsz, hogy másra szavazol.
2017. okt. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Es meg annyi, hogy kb i100adjara is elmentem egy 100. orvoshoz, hogy adjon beutalot ultrahangra. Persze nem adnak, mert minel tobb kezelest ir ki o is, annal kevesebb tamogatast kap. Na valaki jol fog jarni, hogy 50ezret odaadok az ultrahangra.. koszi...nem idiota ultraeros fajdalomcsillapitokat kellene felirni talalomra, hogy na ez majd biztos leszedal, hanem megnezni, hogy mi okozza a fajdalmat...
2017. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szenes43 ***** válasza:
100%
A kormánypárti politikusok és a hozzátartozóik valóban azt tapasztalják hogy nincs gond az egészségügyben. Ők sohasem a várólista végén szerepelnek mert ha betegek hivatalból VIP. ellátás jár nekik,de abból amit ilyen-olyan címen össze szedegetnek havonta abba a magánklinika is belefér.
2017. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!