Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 24 éves vagyok, külföldön...

24 éves vagyok, külföldön élek, voltam tüdőszűrésen idehaza nem rég és vissza hívtak valami miatt, de nem tudok haza jönni. Kint is lehet tüdőszürést csináltatno, nem kell haza jönnöm érte?

Figyelt kérdés
Igaz nagyon ideges vagyok hogy mi az amiért vissza hívtak.

2017. okt. 11. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszahívtak, akkor valószínűleg már nem azt a 10x10-es felvételt fogják megcsinálni, hanem egy rendes mellkas röntgent. Ha tudod, hogy hova kell menned (pl tüdőgondozó vagy valami háziorvos), ott kérdezz rá, mert külföldön azért más a rendszer mint itthon.


Egyébként ne parázz annyira. Ilyen fiatalon azért nem jellemzőek a halálos kimenetelő dolgok(ahhoz kell egy alapbetegség is).

Lehet csak egy gyulladást láttak vagy valami maradványt és azt szeretnék nagyban látni, hogy mi. Esetleg valami fejlődési variáció(én 14 évesen az elsőnél voltam így, hogy egy bordaízesülés miatt hívtak vissza).

2017. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tüdőgondozóba hívtak, csak GBR ben vagyok és nem tudok akkorra haza menni, amikorra ki küldték odahaza a szülőknek a papírt. Nagyon szépen köszönöm a gyors választ, és segítséget is, mert azért ez is kicsit nyugtat!!
2017. okt. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!