Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jövőhéten lesz egy hatalmas...

Jövőhéten lesz egy hatalmas buli, de félek az alkoholmérgezéstől. Hogyan ismerhetem ezt fel?

Figyelt kérdés

18. születésnapja lesz haveromnak és 30 fős bagázs lesz ott. Rengeteg mennyiségű alkohollal. Utoljára nagyon kerek 1 éve voltam eszméletlenül berúgva. (fél üveg vodka, 3 pohár hubi, 1 pálinka, 1 jager és kb 5-6 doboz sört ittam akkor)

Most viszont olvastam egy cikket és félek az alkoholmérgezéstől. Hatalmas buli lesz és gondolom arról sem fogok tudni, hogy hol vagyok és ki is vagyok.


Írnátok olyan tüneteket amikről felismerhető, hogy alkoholmérgezésem van?


2017. okt. 15. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom ha annyira leiszod magad, hogy nem fogod tudni, hogy ki vagy és hol vagy, akkor semmilyen tünetet nem fogsz észrevenni. :D Csak annyit fogsz észrevenni, ha alkoholmérgezésed van, hogy valahol teljesen máshol fogsz ébredni. Pl.: a sürgősségin, ahol ha részeggel találkoznak általában a földön húzzák az egészségügyi dolgozók az ittast.
2017. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát tavaly, amikor voltam annyira nagyon készen akkor kb éjfélig emlékeztem mindenre onnan képszakadás. Majd azt vettem észre reggel, hogy teljesen máshol keltem fel. A cipőm meg a kert másik végében volt. Most is valami ilyet tervezek. Remélem nem lesz semmi bajom.
2017. okt. 15. 19:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ki tudja h mit teszel majd, lehet h leszopod vkinek a farkát xd

kozben meg nem is fogsz emlekezni.

2017. okt. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!