Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hatalmas tátongó üresség van...

Hatalmas tátongó üresség van bennem, úgy érzem rengeteg minden kimaradt az életemből és mot 19 éves vagyok. Ti szerintetek le vagyok késve?

Figyelt kérdés
Nem voltam még bulizni, nem voltak barátaim, még csak egy barátnőm sem. Mindennap haza jövök a suliból és tanulok és gépezek erről szólt az egész életem.

2014. márc. 13. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok más felhasználó válaszát lehet olvasni itt nap,mint nap akik ilyen vagy olyan módon ,de elcsszerintve érzik magukat és az életüket,de nem mindegyik olyan szerencsés,hogy még "ilyen fiatalon" rájöjjön erre (azért az idézőjel,mert én is már 18 vagyok és így annyira fiatalnak már én sem érzékelem ezt az életkort..:d) így akár túl az életük felén döntenek úgy,hogy változtatnak a dolgokon. Minden nap egy új lehetőség,változtatni pedig sosem késő.:)
2014. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom...

De szerintem még nem késő..

2014. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor változtass rajta!


Jó, hogy tudod, mi hiányzik az életedből...

Talán kezdj el hasonló érdeklődési körü emberkékkel barátkozni. Iratkozz be valamilyen sportra, vagy hogy valami újat tanuljál (nyelvek, kórus ha van hangod, tánc, szinjátszókör)...

2014. márc. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nemhiszem, hogy késő lenne.

Kezdj el ismerkedni új emberekkel, menj le sétálni valahova vagy kezdj el sportolni, foglalkozni valamivel ami leköt. ha mondjuk sportolsz ott új barátokat is szerezhetsz egy sport klubban. De ha csak kell valaki aki meghallgat téged akár írhatsz nekemis és meghallgatlak szivesen..


16/L

2014. márc. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!