Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szurkáló hasi fájdalom mi lehet?

Szurkáló hasi fájdalom mi lehet?

Figyelt kérdés
Lassan két hónapja szurkál a hasam jobb oldalon lent, valamint a koldokommel egy vonalban. Voltam mar vele ultrahangon, nogyogyasznal, vervetelen, urologian, minden negativ. Etvagyam van, a szekletem is normalis, gasztro vizsgalatot javasoltak tovabbiakban, de olyan fura ez a szurkalo erzes es folyamatosan fennall, etkezesektol es elelmiszerektol fuggetlenul. Faj a derekam is, valamint a csipom es labam is szokott. Biztos hogy a beleim szurkalhatnak? Nem lehet valami gerinc problema, ami kisugarzik a hasba?

2017. okt. 27. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen akkor volt, amikor felfáztam, minimum 1 hónapig fájt a hasam, néha lágyék (télen hidegben dolgozom). Ugyanígy mászkáltam orvosokhoz, és minden rendben. 1 hónap után csendesedett csak néha-néha jött elő. Ennyire nehezen mentem ki belőle. Egy idő után már azt éreztem csak azért vannak fájdalmaim, mert rástresszelek.

Sajnos nem is tudok így neked segíteni, hogy hová menj, mert nekem magától múlt el, csak gondoltam leírom ha esetleg van esélye annak, hogy te is megfáztál, akkor próbálj meg emésztést segítő teát, mert az jó gyomorra, bélre, húgyútra. Ha nem enyhül, akkor mindenképp lehet esélye akár gerincproblémának is.

2017. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!