Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nőgyógyászati vizsgálat...

Nőgyógyászati vizsgálat elveheti a szüzességet?

Figyelt kérdés

Egy gyógyszer miatt kellett elmennem nőgyógyászhoz, hogy kenetet vegyen le a méhemből, hogy bizonyítsa nincs semmi baj és elkezdhessem szedni a gyógyszert.

Én nem tudtam, hogy milyen vizsgálatra számítsak, nem voltam együtt fiúval azelött és 2 nagyobb eszközt is belémnyomott miután kitágított valami eszközzel ami nagyon kellemetlen érzés volt.

Sem az orovs aki elküldött erre a vizsgálatra, sem a nőgyógyász nem kérdezte meg, hogy szűz vagyok e, lehet hogy ezt magától értendőnek gondolták csak azért mert 18 éves vagyok?



2017. nov. 8. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az orvos nem hulye, ha szuz lettel volna, azt egybol latja.....
2017. nov. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Annyit buták az emberek!!!!


Csakis úgy lehet elveszíteni a szüzességet ha oenisz járt benned!!!!!


Azért mert valamilyen oknál fogva atszakad a szuzhartyad meg szűz leszel!!!


Valaki úgy születik hogy nincs is neki! Akkor az már nem szűz?


Adj eszet az embereknek sors!

2017. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem veheti el, azt csak szexszel lehet elveszíteni.

De a dokinak meg kellett volna kérdeznie. Attól, hogy 18 vagy, nem evidens, hogy nem vagy szűz. Nem bántásból írom, de ha már a doki "béna" volt, te is szólhattál volna, mielőtt "megkínoz".

Egy barátnőm 20 évesen ment el először nőgyógyászhoz, tőle úgy kérdezték meg, hogy "van-e partnere", amit ő úgy értelmezett, hogy van-e barátja, így rávágta, hogy igen. Volt barátja, csak nem szexeltek, így sajnos ő is hasonlóan járt mint Te!

Ezt most azért írom le, hátha segít egy erre tévedőnek, hogy ilyen helyzetben, ha a doki nem kérdezi, akkor ne szégyelljék, tessék szólni maguktól, mert különben fájdalmas tapasztalatokat szerezhetnek!

2017. nov. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképpen közöld az orvossal hogy még szűz vagy így óvatosabb lesz.
2017. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!