Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol van lehetőségem utólagos...

Hol van lehetőségem utólagos genetikai vizsgálatra, hogy kiderítsem, valóban nem nőhettem volna magasabbra?

Figyelt kérdés
24 vagyok 170 mély és totál belebetegedtem az évek során, gyakorlatilag súlyos önértékelési zavarom van és sosem volt egy barátnőm sem. Tudom, hogy mentálisan sem vagyok rendben, de most arra szeretnék választ kapni, hogy mennyi lett volna az a maximális magasság, amit genetikailag kódolva elérhettem volna. Biztos, hogy maradt még bennem pár centi (amivel sokkal jobb életem lenne), mert sosem sportoltam és rendszertelenül ettem valamint végigstresszeltem a kamaszkoromat. Milyen egészségügyi szolgáltatások/részlegek vannak erre kitalálva? Természetesen fizetnék is érte.

2017. nov. 14. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen vizsgálat. A magasság egyrészt sok génes öröklésű másrészt nagyon sok minden befolyásolja.
2017. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!