Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Help! Mostanában hirtelen rám...

Help! Mostanában hirtelen rám jön a pisilhetnék. (2napja XD) nah és éppen h elérem a WC-t és iskolába elég égőő lenne minden szünetbe járok. Mitől van és h tehetnék elenne? Ah lehet.

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán felfáztál!
2010. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem csak felfáztál... mondjuk semmi más konkrétumot nem írtál...más baj nincs?
2010. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán fiú vagy v lány?
2010. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ha éget és csíp és folyton menned kell, de csak pár csepp jön, akkor felfáztál, amivel sürgősen nyomulj dokihoz! nekem is volt ilyen, a végén iszonyúan fájt és véres volt a vizeletem, plusz ha nem kezelik, meddőség lehet belőle - már ha lány vagy


32L

2010. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.. igen.. és szokott lenni néha mikor megtörlöm h ilyen véres szerű .. milyen dokihoz kéne menni? szokott néha csípni. én félek :$
2010. jún. 2. 08:26
 6/7 anonim válasza:
nőgyógyászhoz!!!
2010. jún. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A nőgyógyász nem ezzel foglalkozik. Én 1x felfáztam és azóta is 2x sikerült és elmentem a sima háziorvoshoz, ő pedig írt fel antibiotikumot. Csak az a szívása, hogy ha egyszer sikerült akkor utána minden apró kis hidegre felfázol, vagy ha leülsz a kőre, sőt nekem akkor is előjönnek a vele járó fájdalmak ha nem iszok eleget. Nagyon zavaró:S Ez van...
2010. szept. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!