Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyermekedre az utcán jön...

Ha gyermekedre az utcán jön rá a pisilhetnék akkor megpisilteted a placcon vagy azért keresel egy wc-t?

Figyelt kérdés
A minap történt, hogy sétáltam a járdán és ott pisiltette anyuka a kislányát. Mellette (rövid)füves terület, csomó bokorral. Ha már wc-re nem viszi ( mert nagyon kell a gyereknek) akkor nehéz lenne nem a járdára pisiltetni? És nem kisebbségi volt, ez a durva. Nem egy ilyet láttam már.
2011. aug. 31. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van wc, akkor oda viszem, de ha nincs a közelben, akkor félrevonulok, szóval nem a járda közepére...
2011. aug. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt,hogy az utcán jött rá,de akkor kerestünk egy olyan hejet,ahol azért valamennyire rejtve volt.Azért a járda közepére nem tenném le pisilni,főleg ha van a közelben kis bokor.De ha az sem lenne,akkor valami lámpaoszlop tövébe.Vagy valami.
2011. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*helyet
2011. aug. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a közelben wc, akkor sem viszem be, mert féltem a fertőzésektől, amiket a nyilvános wc-ben szerezhet, viszont minden esetben félrevonulok vagy füves részre, vagy fa tövébe. Ha sehol semmi, akkor végső esetben a járdára, de akkor is vannak lefolyók, vagy csatornatetők.
2011. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h a kislány is olyan, mint az én fiam, most tanulja a szobatisztaságot, és az utolsó pillanatban szól, az eleje mindig becsurran egy picit, tehát akár minket is láthattál már az utca közepén pisilni:)
2011. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

én nem szívesen vinném be a fiamat nyilvános wc-be, de biztos nem pisilne a járdára :D ez azért vicces, miket meg nem tesznek emberek :D

nyilván keresnénk egy félreeső fát, bokrot, valamit :)

2011. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Tegnapelott a reggeli csucsban a Blahan a hetes busz megalloban pisiltettem meg a lanyom egy a DM-ben kaphato 400ft-os papir bilibe.Termeszetesen amennyire birtam takartam ot.Ha valaki ott es akkor rank szol akkor azt nem tette volna ki a kirakataba.

Azt hiszem egy gyerek eseteben nem lehet szolni hogy ne pisiljen ide vagy oda amikor meg csak most tanulja meg szabalyozni a holyag mukodeset.

En nagyon jo otletnek tartom ezt a papir bilit.

Volt mar ra pelda,hogy egy hosszabb utazas kozben tavolsagi buszon is hasznaltuk.

Mindenkinek csak ajanlani tudom.

2011. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez a papír bili nagyon jó. Nálam mindig van fertőtlenítő kendő, papír wc ülőke.

Nekem már nagyobbak, megtartani nem tudom őket, meg már ők is szégyenlősek.

2011. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A pisilés még nem is olyan nagy baj, de mi van, ha kakilni kell a kicsinek...
2011. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ez a papírbili tényleg jól hangzik.

2011. szept. 1. 07:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!