Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Valaki segitene? Miert kuldtek...

Valaki segitene? Miert kuldtek el vervetelre?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnal, mert szuksegem volt igazolasra. Gondoltam a hasmenes egesz este jo duma, erre lefektett az asztalra, hogy megvizsgaljon. El is hittek, semmi gond, erre eszre vettek, hogy sokat fogytam. Teny, hogy van egy kis etkezesi zavarom, meg most vekonyka vagyok, de nem korosan.


Erre a kezembe nyomott egy beutalot ver, vizelet, szeklet vizsgalatr. Nem ertem miert? Mit akarnak megtudni? A vervetel mit mutat ki?


2017. nov. 30. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ezen mit nem értesz?

Elmentél egy panasszal. (Gondolom, nem avattad be őket, hogy kamu az egész, és csak lógni akarsz.) Észrevett egy másik tünetet, mégpedig hogy fogytál. (Gondolom, arról sem beszéltél neki, hogy az étkezési szokásaiddal problémák vannak.) Ő pedig a végére akar járni, hogy mi okozhatja ezeket a tüneteket. Ezernyi dolgot meg lehet állapítani a vérképből, ha a pontos diagnózishoz nem is biztos, hogy elég, de arra megfelelő, hogy behatárolják, hogy mi a kiváltó ok, és célirányosan az azzal foglalkozó szakrendelésre küldjenek.

2017. nov. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pl majbetegseget, gyomorrakot
2017. nov. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Alapból senki nem kételkedik abban amit a másik mond. Ez így természetes. Te lementél a dokihoz panaszkodni. Egy hasmenés és a fogyás okát nem lehet ránézésre megállapítani. Örülj neki hogy lelkiismeretes a dokid, ês nem csak annyit mondott - diétázzon pár napig. De végül is egy vérvételbe nem halsz bele, és ha van gond jobb ha most derül ki, nem akkor mikor már nagy a gáz.
2017. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!