Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gátvarrás nem szakadhat ki...

Gátvarrás nem szakadhat ki nagy dolog végzése közben? Annyira fáj, ma 3 napos, majd akkor szedik ki a varratokat ha majd megyünk haza.

Figyelt kérdés
Egyre jobban feszül, ülni már abszolult nem bírok,pedig elente még tudtam, hashajtót nem adtak, de érzem,hogy jönne ki, de nem merek nyomni. Nem szakadhat ki? Vagy ilyesmi? Minden pisinél mosom langyos vízzel,törölni nem szoktam viszont mert félek hozzányúlni, ettől nem lesz baja? Aloe Firstel fújom minden pisi meg fürdés után. I
2017. dec. 3. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy kiszakadhat. De tudod hogy ott van, és tudsz is rá vigyázni. Csak lájtos kajákat egyél, és sok folyadékot igyál, hogy ne kelljen erőlködni...sok sikert.
2017. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És attól nem lesz baja,hogy nem törlöm szárazra?
2017. dec. 3. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Mosd le (langyos vízzel)
2017. dec. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az nagyon fontos hogy mindig szarazra torold! Nekem is nagyon rossz volt az elso szulesemnel a gatsebem, honapokig fajt es erzekeny volt. Sajnos nagyon nem jol varrtak ossze (egy gyakornok volt...). A masodik szulesem utan kicsit kellemetlen volt par napig de semmi extra. Eg es fold volt a ketto.
2017. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!