Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szívműtét hálapénz? Koszorúérm...

Szívműtét hálapénz? Koszorúérműtét Debrecen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hálapènz párti egyébként és nem is szoktam adni. De anyukámnak lesz egy ilyen műtéte, ami 6-8 óràs lesz. Csak szívműtétről van szó....Arra lennék kíváncsi, akinek volt ilyen vagy hasonló műtéte az mennyit adott. Az se baj, ha olyan ír, akinek nem volt csak leírja a véleményét, hogy mennyit adna.
2017. dec. 4. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Életmentő daganat eltávolító után sem adtam egy forintot sem. Maximálisan hálapénz ellenes vagyok, ellenkezik azzal, amiben hiszek, amit képviselek. A hálapénzt nem szokás előre odaadni, ergo az orvos úgysem tudja, hogy te fogsz-e adni, vagy sem, és mindenképpen normálisan kell, hogy viselkedjen veletek. Normálisan kell, hogy ellássa anyukádat.
2017. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előre nem adnék egy fillért sem, ez elveimmel ellentétes. Utólag akkor adnék, ha azt látnám, hogy maximálisan megtettek mindent, ami elvárható tőlük, netán még kicsit többet is. Akkor megpróbálnék érdeklődni más betegektől és hozzátartozóktól, hogy mi a "szokásos" összeg, ha nem adnának tanácsot, akkor gondolom olyan 50-60 ezer Ft-ot adnék az orvosnak, és néhány ezer Ft-ot a rendesebb nővéreknek. Ilyen műtét még nem volt a családunkban, de Anyukámnak volt nagyon komoly és sikeres tumor eltávolító műtétje. Ott is csak utólag adtam a nagyon jó kezű, lelkiismeretes orvosnak. Az összeget már nem tudom, egyébként is régen volt, azóta másak a "tarifák".
2017. dec. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most volt koszorúér katéterem. Az orvos profin megcsinálta, de nem volt különösképp barátságos. Nyilván a 128. munkadarab voltam neki. Nem pénzt adtunk, hanem tárgyi ajándékokat. Kerámiát, egy kisebb festményt. A nővéreknek bonbont, csokoládét, kávét.
2017. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!