Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs háziorvosom, ettől...

Nincs háziorvosom, ettől függetlenül kereshetek magamnak nőgyógyászt? Vagy ahhoz, hogy felvegyen a betegei közé előbb keresnem kell egy háziorvost? Szeretnék fogamzásgátlót felíratni.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyászhoz háziorvos nélkül is mehetsz, nincs köze egymáshoz a kettőnek
2010. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Semmi köze nincs a háziorvosnak a nőgyógyászhoz.

Próbálj valami magánklinikára menni, különben nagyon átverhetnek az orvosok.


Egyébként én szedtem tablettát, megváltoztatta a pajzsmirigyem működését. Az egyik barátnőmnél depressziót hozott elő.

Nem nagyon ajánlom.

2010. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem meg nem okozott semmi gondot (migrént az első, de lecserélte a dokim), meg több millió másik nőnek sem, nem kell ijesztgetni a kérdezőt...arról nem is beszélve, hogy több fajta és több típusú gyógyszer van



nem mellesleg, ha a te nőgyógyászod jól végezte volna a munkáját, akkor nem össze-vissza írogat fel gyógyszert, hanem hormonvizsgálat után ésszel

2010. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg miért vernének át bárkit az állami rendelésen???? :-o
2010. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mindig sztkba járok nögyögyászhoz,nem is abba a városba ahol papir szerint lakon,hanem ahol albérletben,3 doki rendel felváltva,voltam mindnél,normálisak,gépben adataim bennvannak,igy nekem mind1 ki irja fel,meg ki vizsgál meg évente 1x

első gyogyszer nekem se vált be,de a mostani tökéletes


sztem szt tökéltesen megfelel ha nincs semmi extra kivánságod csak rutinvizsgálatot meg normális gyogyszert akarsz

2010. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

A több millió nőt ugye nem gondolod komolyan te sem?

A környezetemben 10 nőből 10-nek okozott gondot. Mivel a kérdező még azt sem tudja, hogy a háziorvosnak semmi köze a nőgyógyászhoz, ezért figyelmeztettem és nem ijesztgettem, hogy aki nem ért semmihez azt igenis átverhetik. Bárhol!

Mindenki a közegészségügyet szidja, szóval miért is dolgoznak szerinted lelkiismeretesen?

2010. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja vagy nőgyógyász vagy és rontom az üzleted?
2010. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem vagyok nőgyógyász, érdekes, hogy az én nőismerőseim közül egynek okozott komolyabb gondot a tabletta...terhes lett :D, a pici egy tündérke... felétek meg mindenkinek? na, ne viccelődj már, neked valami fóbiád van a nőgyógyászoktól ;)
2010. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha terhes lett a nő a tabletta mellett, akkor tényleg qurva jó orvosa lehetett.

Legalább drága is volt?

2010. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
terhes lett, mert nem percre pontosan 24 óránként szedte ;)...erről az orvosa nem tehet :D
2010. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!