Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha a kórházba szeretnek menni...

Ha a kórházba szeretnek menni nogyogyaszatra be kell jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Valoszinu a valasz igen.Penteken delutan 1ora fele egyutt voltam a baratommal gumi nelkul.Nem ment el bennem,kivette és utána kb 3-5perc utan ment el,úgy hogy magának csinalta.Mostmar tudom,hogy az elovaladektol is teherbe lehet esni,de mar nem tudok mit tenni.Mondhatni nagyon fiatal vagyok és hibát követtem el,nem gondoltam bele milyen következményei lehet ennek.Lehet ertelme sincs elmennem nőgyógyászhoz,hiszen,ha hetfon eltudnek menni délelőtt sem biztos hogy lenne rendelés es megkapnam az esemény utani tablettat meg 72oran belül,mellesleg iskolából is hianyoznom kellene.Mennyi esélye van annak,hogy terhes lehetek?Ertelmes válaszokat szeretnek,nem pedig lenéző,kioktató válaszokat,tudom hogy hibát követtem el.
2017. dec. 10. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon sok mindentől függ. A peteérés melyik szakaszában vagy éppen és hát nem akarlak megijeszteni de van rá esély h terhes legyél. Esemény utáni tablettát ügyeleten is lehet kapni.
2017. dec. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nov.27-dec.1-ig volt menzeszem...az ügyeletre is csak oda kellene mennem és egy vizsgálat utan kiadnak?annyira tehetetlen vagyok
2017. dec. 10. 14:38
 3/6 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszod!
2017. dec. 10. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát olyan kórházban ahol van nőgyógyászati ügyelet kiadják biztos, de már hallottam olyat is h belgyógyászaton is felírták sürgős esetben. Ügyeletre pedig bejelentkezés nélkül is tudsz menni
2017. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jah is nyugi mással is történt már ilyen bemész elmondod mi van nem te vagy az egyedüli.
2017. dec. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a gyors valaszat!meg annyi kerdesem lenne,hogy ha mar elmegyek feliratni a tablettat,akkor vizsgálatra nem kerül sor csak ha szeretnem?illetve mivel penteken tortent az együttlét nem lenne érdemesebb a 120oras tablettát kérnem?vagy ez hogy mukodik?mivel azt olvastam minél elobb be kell venni a tablettat és mivel hetfon tudnek hozzajutni a 72orashoz lehet érdemesebb lenne a 120orasat vennem?vagy nektek erről mi a véleményetek?koszonom megegyszer a segitseget !
2017. dec. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!