Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van ha nem megyek vissza...

Mi van ha nem megyek vissza kontrollra?

Figyelt kérdés
Szóval életemben először voltam kórházban, szájsebészet foghúzás utáni gyulladás miatt, 4napot voltam bent, de igazából már tök jól voltam 1-2 nap után, tegnap hazaengedtek és jövő héten kéne visszamenni, csak egyrészt fél napom elmenne a buszozásra másrész jeles napról van szó ezért nagyon nem akaródzik, ha semmi gond nem lesz és rendben vagyok akkor ez "kötelező" ? Vagy mégis mi lesz ha nem megyek?
2017. dec. 15. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell varatot szedni vagy bàrmi? Ha igen vissza kell menj ha nem akkor nem muszaj.
2017. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyenkor telefonálni, hogy van időpontom, és lemondom, mert nem látom szükségességét és lehet másnak szüksége lenne az időpontra. De ez már csak az én rossz szokásom.
2017. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi de én átkérnék egy másik időpontot, mert soha nem lehet tudni. :(
2017. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kell varratot szedni meg semmi, kaptam még antibiotikumot 4napra elegendőt és ennyi
2017. dec. 15. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont mondd le az időpontot.
2017. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még időpontom sincs csak délelőtt valamikor menjek be, úgy mondta az orvos.
2017. dec. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!