Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban dolgozók, mit tegyek?

Kórházban dolgozók, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoktatok náthásan dolgozni menni vagy nem?

Azért kérdezem, mert gyakorlaton vagyok ott kb. egy hónapja, és már voltam egy hetet beteg. Ha egy mód van rá, akkor nem szeretnék többet hiányozni, de nem tudom, hogy mennyire fog zavarni a munkában, és ugye a betegek szempontjából sem mindegy.

Viszont az orromat egyre sűrűbben fújom, gondolom nehézkés lesz bármilyen munkafolyamatot orrfújás nélkül végigcsinálni (pl. beteg fürdetését, stb.)



2017. dec. 21. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktam. Járványügyes vagyok, de szoktam. Ítéljetek el.
2017. dec. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ott beszéld meg ahol gyakorlaton vagy.
2017. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahol dolgozol, ott sokan vannak így ebben az időszakban? Mert nálunk ez a helyzet, a nővérek java része látványosan beteg
2017. dec. 21. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Radiológus vagyok.

Ha tudok normálisan gondolkodni, aszpirinnel, C vitaminnal, szájkendővel dolgozom a páciensek és a kollégáim érdekében is.

Influenza elleni védőoltást minden évben felveszem, ne tehessek magamnak szemrehányást, ha nagyon elkapnám.

Ultrahangozás közben is felveszem a maszkot akkor is, ha nem vagyok beteg. Nagyon sok ember hasi ultrahangnál az utasítás szerint beszívott levegőt a "kiengedheti, lélegezhet normálisan"-ra az arcomba fújja, csak úgy lobog bele a hajam. Restellek szólni az amúgy kiszolgáltatott, sokszor idős, izguló embernek, hogy ne csinálja, inkább a maszk.

2017. dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!