Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vakbélműtét után szövődmények?

Vakbélműtét után szövődmények?

Figyelt kérdés

3 hete műtöttek vakbélgyulladással laparoszkóposan, szerencsére már teljesen panaszmentes vagyok. A kórházi szobatársamat egy a vakbél területén a hasfalon kialakult tályog miatt műtötték, ami annak lehet a következménye, hogy az 1 évvel korábbi vakbélműtétéből a műanyag clip - amit a féregnyúlvány eltávolítása előtt helyeztek fel a vakbél csonkjára - onnan leesett, és átette magát a húgyhólyag falán, majd később kipisilte. Borzalmas lehetett.


A kérdésem az, hallottatok-e már ilyen balszerencséről vagy hogy egyáltalán mennyi esélye van ennek? Tartok tőle, hogy én is átélem...


Előre is köszönöm!



2017. dec. 23. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egészen különös, ritka és fura balszerencse lehetett. Eleve nem értem hogy elvileg ez a CLIP lassan lebomlik. Szóval ha vannak rajta kiálló élek-csúcsok akkor annak tompulnia kellene, így még inkább fura hogy át tudott szúrni egy másik szervet
febr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!