Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol lehet panaszt tenni a...

Hol lehet panaszt tenni a TB-s ellátásokra (hiányára)? Egy konkrét rendelő veszélyezteti az egészségem a nemtörődömséggel.

Figyelt kérdés
Tb járulékok mellett magán orvoshoz kell mennem.. Undorító ami itthon van..
2017. dec. 29. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Konkrét rendelő ügyében a területileg illetékes betegjogi képviselőhöz.

Általánosságban meg:

Dr. Ónodi-Szűcs Zoltán

egészségügyért felelős államtitkár

1051 Budapest, Arany János utca 6-8.

Központi telefonszám: 06-1-795-1100

Fax: 06-1-795-0012

Mailcíme nincs, ott még nem tartanak

2017. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2018 májusában a szavazófülkében..
2017. dec. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt, a gyakori kérdéseken! Talán jobban át tudnánk érezni a problémádat, ha leírnád, mik azok a tünetek, amelyek nem hatották meg a háziorvosodat.
2017. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

zoltan.onodi-szucs@emmi.gov.hu


A Google a barátod, egyeske.:D

2017. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!


Nőgyógyászati gond, szülés utáni szervi gondok. Az orvos legyint, hogy szerinte nincs gond, de az asztalra se feküdtem fel, nem vizsgált meg. Azóta várom, hogy vizsgáljanak, de szó nélkül nem jön be a doki az időpontra, rajtam kívül még többen várták, majd szólnak a betegirányítósok, hogy ja ma nem is dolgozik. Szóval ilyenek a gondjaim. És igen, van egy gyermekem, aki mellől nem megy könnyen az orvosi látogatás úgy, hogy nincs a közelben nyugdíjas rokon vagy 3 éves kor alatti gyermek megőrző..


Ez volt a harmadik időpontom. Hol a vizsgáló berendezés a rossz, hol az orvos nincs, hol elküldenek, hogy inkább majd jöjjek vissza és akkor megnéz. Mindeközben oldjam meg, hogy valaki a gyerekkel legyen. És az állapotom meg rosszabbodik.

2017. dec. 29. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
A panaszoddal fordulhatsz a konkrét rendelő igazgatójához. Ne haragudj, de ez helyi ügy, ott is kellene elintézni.
2017. dec. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

En a helyedben maganorvoshoz mennek mielobb, az egeszseged megiscsak a legfontosabb. Panaszt tenni pedig akkor, ha mar nincs surgeto egeszsegugyi problema viszont kezedben a vizsgalati lap/latlelet/ barmi bizonyitek arrol, hogy tenylehlg volt problemad es az emlitett rendelo a hanyagsagaval komoly problemat okozott neked.

Bar nem hiszem, hogy barmi eredmenye lenne a panasztetelnek sajnos, de ne legyen igazam..

2017. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fordulhatsz a betegjogi képviselőhöz, kinn szokott lenni az elérhetőségük a rendelőben vagy a váróteremben.
2017. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Betegjogi képviselő, vagy maga a rendelő/korház főnőke, igazgatója. Csak ők tehetnek bármit, de ha nem sikerül névtelennek maradnod, utána sem lesznek kedvesebbek az biztos. Egyébként nem evidens, hogy magánorvos azonnal megoldja, engem pl egyszer úgy vágott ki a rendeléséről azzal a címszóval hogy semmi bajom, biztos csak beképzelem, hogy meg sem vizsgált, mégis otthagytam 15 ezer forintot...és ilyenkor nincs kinek szólni. Sajnállak, de szerintem keress másik orvost, próbáld meg magán útok is!
2018. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!