Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fáj a jobb lapockám és a jobb...

Fáj a jobb lapockám és a jobb végtagjaim hova mehetnék?

Figyelt kérdés

kétsége vagyok esve, hátha van itt valaki aki ugyanezzel a problémával küzd :

Már voltam reumatologusnál gyógytornásznál,eletronikus tapacsos kezelésnél de semi vagy rosszabodott .Hova kéne fordulnom ...


Egésznap nehézláb érzés szerű "fájdalom" van a JOBB vádlimban , és a JOBB karomban a csuklónál előteljesen olyan érzésem van egész nap mintha épp lemeletek volna ról egy rohadt nehéz súlyt vagy mintha elmacskásodott volna.

és szintén a jobb csukáyizmomban van egy stresz csomó.


De a baloldali végtamjaimnak semmi baja ...


az egész 3 éve kezdődött mikor streszes állaptban merev csukóval szétválogadtam valamitegy szipesszel a kezemben.

A gyógytornán vedték észre hogy kicsit kijjebb van a jobb kulcsontom a másikhoz képest.


Nem merek elkezdeni mozogni mert fáj vagy félek hogy rosszabb lesz..

Nem sportolok semmit és egészségtelenűl eszem, arra is gondoltam hogy valami nyomhatja belúl az idegeket inszalagokat csak a jobb oldalon vagy nagyon elvékonyodtak, hogy lehetne ezen segíteni ?

Az ENG nem mutatott semmi rendkivűlit.

Jó érzéssel sem tudok feküdni az ágyban mert a nyomástó érem ezt a kellemetlen nyomás érzést.

Hideg lesz a kezem ha gépelek vagy írók gondolom ez ennek a velejárója.


SOS valaki, ha úgyneze a tünetei.

Magánorvosra nincs pézem és mondom a reumatológus nem vált be.Milyen vizsgálat kéne ahol megfejthetnék ezt a dolgot ?


Tudom ez amit most leírtam pláne itt nevetséges és kusza, de ahogy mondtam kétségbe vagyok esve...



#betegség #fájdalom #reuma #vádli #végtag #szakorvos #EKG #nehézláb érzet #csukló izület #mozgás szegény életmód
2018. jan. 1. 23:43
 1/7 A kérdező kommentje:
ja , 25 éves nő vagyok
2018. jan. 1. 23:45
 2/7 A kérdező kommentje:
*csipesszel a kezemben
2018. jan. 1. 23:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Gerincröntgen is volt?
2018. jan. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen az is. Enyhe ferdülés van meg elvileg a felső nyakcsigolyám közül kettő kopott..
2018. jan. 2. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
MR vizsgálat kellene.
2018. jan. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, amit leírok az nem helyettesíti a szakértő kezelést és garantálni sem tudom, hogy beválik, ám ártani biztos nem fog.


Én a helyedben elkezdenék egy laza mozgást. Mondjuk naponta-2 naponta egy fél óra könnyed séta. Amikor ez nagyon könnyen megy, mert a szervezeted hozzászokott, akkor lehetne kocogni is. De ezt is menetelesen, azaz 5p kocogás 10p séta és ezt 3x, majd ahogy érzed, hogy többre vagy képes, fokozatos a séták rövidülhetnek és a kocogás növekedhet. De fontos, hogy nagyon menetelesen szoktasd hozzá magadat. Semmi túlerőltetés és forszírozás.


Étkezés: hagyd el az étrendedből a cukrot és a finomított szénhidrátokat. Tehát kenyér, tészta, édesség, sütemény. Inkább fehérjedús táplálkozást ajánlanék mint tojásrántotta zöldpaprikával, grillezett csirkemell salátával stb. (Pl az ún PALEO étrend nagyon sokat tudna segíteni, javaslom a tanulmányozását)

Aztán javaslom, hogy keress rá és tanulmányozd az "új medicina - biologika" témakört. Hamer doktor, aki mára elhíresült a felfedezéséről, hogy minden egyes megélt konfliktusnak van egy testi különprogramja, egy elváltozás-sorvadás-helyreállítás szakasza. Hazai helytartója egy Barnai Roberto nevű fiatalember, akinek sok előadása van fenn a youtubeon. Érdemes az 5 természeti alaptörvényt is tanulmányozni.

És a SZERVATLASZ-t


Mindezt azért ajánlottam, mert:

-a könnyed mozgás fel fogja oldani a letapadásaidat

-az étrendváltás feldobja a sejtszintű anyagcserét és ez ok okozatban kihat a tested minden részére, az említett gondokra is

-az újmedicina pedig segít megérteni az összefüggéseket


A fentiekkel azt garantálom neked, azért felelősséget is vállalok, hogy ártani nem is tudsz magadnak.

Ám hozhat enyhülést, sőt életminőségjavulást.


Arra kérlek, hogy ne pusztán pontozz, de jelezz is vissza, hogy életmódváltasz-e és ha igen, akkor egy idő múlva kíváncsi lennék a változásokra.

2018. jan. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
C2 es csigolya valszeg kopik
2018. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!