Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvosokról mi a tapasztala...

Háziorvosokról mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés

Engem áttétes rákkal elküldött a pszichiátriára, hogy pszichések a tüneteim, pedig fiatal, jó eredményekkel végzett.


Tegnap az onkológián találkoztam egy bácsival akit alig mert neurológushoz küldeni a háziorvosa mert félt, hogy leszólják amiét feleslegesen küld át beteget. (a bácsinak agydaganata volt, kiderült)


2010. jún. 4. 11:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem túl jó a tapasztalatom. Úgy kell könyörögni minden beutalóért, jóformán a beteg mondja meg hogy "na én most röntgenre akarok menni" vagy "akarok egy vérvételt" a háziorvosnak aztán mindegy hogy éppen mi a bajod.:S
2010. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi háziorvosommal nincs bajom, de egyébként tudnék mikről mesélni.. Jelen pillanatban egy szakorvos által adott gyógyszertől lett allergiás rohamom, pedig direkt szóltam hogy mire van kimutatott allergiám. Igaz, hogy nem pont azt írta fel, de ugyanazon hatástani csoportba tarozót. Most erre mit mondhatnék?? Arról már nem is beszélnék, hogy idős daganatos papámmal kapcsolatban milyen tapasztalataink voltak.
2010. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a háziorvosommal van problémám, hanem egy-egy vizsgálatra elküldött határidőkkel. Márciusban jelentkeztem be ultrahangra, és e hó 12-ére kaptam időpontot. Ez már mindennek a teteje.
2010. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jók és vannak rosszak. Én azért az idősebbeket (nem öregeket) szeretem, nagyobb a tapasztalatuk. A miénk kórházi orvos volt 20 évig,még soha nem csalódtunk a diagnózisában,pedig nálunk a családban is volt már mindenféle betegség.
2010. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az enyém olyan, hogy miután kiderült, hogy rosszindulatú betegségem van, kifejtette milyen módon fogok meghalni és, hogy ez elkerülhetetlen, ne is tegyek semmit, miközben a szakorvosok szerint akár teljesen meggyógyítható.
2010. jún. 4. 11:14
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha allergiás vagy egy gyógyszerre az nem az orvos hibája, mármint ha egy teljesen újról derült ki.
2010. jún. 4. 11:16
 7/18 A kérdező kommentje:
Aki kórházi orvos is volt, annak van más szakvizsgája is, (ami nem üzemorvosi).Amiatt lehet nagyobb a tudása, a sima háziorvosok idővel csak romlanak általában.
2010. jún. 4. 11:17
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

mi lenne, ha keresnél egy értelmes háziorvost? bármilyen hihetetlen, van ilyen... nekem volt csak elköltöztem...sebészetről hazaküldték a húgomat, hogy borogassa a lábát (röntgenezték), pedig lábra állni se tudott....ínszalagszakadása volt, a háziorvosunk ránézésre megmondta, mi a baja



a mostaninak én mondom meg mi a bajom :S és mit írjon fel

2010. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Nekem semmi bajom sincs a háziorvosommal, nagyon figyelmes néha kicsit még túl is aggodja a dolgokat :)
2010. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van értelmes háziorvos, csak nálunk egy sincs akit ismerek. Nem olyan nagy a választék :(
2010. jún. 4. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!