Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy belső...

Mennyibe kerül egy belső fogszabályzó?

Figyelt kérdés

Konkrétan az egész kezelés ára és azon belül a fogszabályzó külön ára érdekelne.Évek óta próbálom magam rávenni a fogszabályzásra de sosem volt bátorságom belevágni de mára már nagyon kellemetlennek érzem az elálló fogaimat már idegenekkel sem merek beszélni, sőt még a boltba is félek lejárni emiatt.


Remélem tudtok nekem segíteni.



#fogápolás #fogszabályozás #fogszabályzó #fogtechnika #linguális fogszabályzó #elálló fogak #szétálló fogak
2018. jan. 5. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz belsőt? Az azért drágább mint a sima és hidd el egyáltalán nem gáz a fogszabályzó.

A simának az ára mindenhol változó de kb egy ív 150 ezertől kezdődik. Ha kettő kell szóval alulra és felülre akkor duplázódik az ár. A porcelán fogszabályzó ennél drágább, mint a belső is. Általában havonta kell járni huzatni a fogszbályzón és szerinte magánrendelésen azért is kell valamennyit fizetni. Úgyhogy olyan fél millióval kalkulálhatsz kb.

2018. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a legfőbb ok amiért belsőt szeretnék az hogy ne lássák hogy van, és a bal felső metsző fogan annyira előre áll hogy így is éppen hogy kilátszok az ajkaim alól ha még fogszabályzó is lenne rajta akkor már nagyon el állna tőle a felső ajkam beszélni alig tudnák. de köszönöm a választ.
2018. jan. 5. 11:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz a fogszabályzó, nekem is van olyan ismerősöm akinek nagyon elállt a foga de nem nézett ki furcsán rendes fogszabályzóval☺ Én is most fogok menni fogszabályozásra csütörtök-péntek körül vagy legkésőbb jövőhéten. Ha gondolod majd megírom a pontos árát :)
2018. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*jövőhét után (véletlenül elírtam😅)
2018. jan. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!