Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Engem szerdán reggel műtöttek...

Engem szerdán reggel műtöttek mandulával . Most van második napja. A reggelek a rosszak mert nehezen nyelek de egy kis idő alatt elmúlik és olyan mintha nem is lett volna semmi műtét. Van arra esély hogy esetleg később lesz még ennek bőjtje?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 13:25
 1/1 anonim válasza:
Nem lesz böjtje. :) bár én másodiknapban olyan rosszul voltam, hogy hánytam össze vissza enni nem tudtam semmit, se inni mert még a rostos üdítőt is kihánytam. Viszont került az erős-sós-citromos dolgokat, mert azok azt becsesznek, de ezt biztos mondták. én fagyiztam egy ideig meg dinnyét ettem mag nélkül :D
2010. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!