Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon faj a fulem, es aludni...

Nagyon faj a fulem, es aludni sem tudok ez miatt, nagy valoszinuseggel huzatot kaphatott?

Figyelt kérdés
Faj, es szenvedek vele. Hetfon megyek vele orvoshoz, es ha felszurjak esetleg akkor tappenz? (Raktarban melozok, mint targoncas)
2018. jan. 6. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem amikor kiskoromban fájt a fülem, akkor meleg sót raktunk rá. Azt hiszem az használt, olvass utána házi praktikáknak mert amíg nem tudsz orvoshoz menni addig is segíteni kéne magadon :/
2018. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy fájdalomcsillapítót és tartsd melegen a füledet, húzz fel egy sapkát, vagy valami hasonlót ami csak a füledet takarja és melegen tartja. De, ha ilyen fájdalmaid vannak, akkor nem értem miért nem mész el az ügyeletre.
2018. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Melegíteni kell- ma mondta doki.
2018. jan. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, most vegeztem. Kozepfulgyulladasom van.. Az orvos azt mondta hogy TILOS melegiteni, es a sos dolgot sem ajanlja, inkabb orvos!
2018. jan. 8. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor minden doki mást mond. Mondjuk ez nem újdonság:)))) Jobbulást!(utolsó)
2018. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!