Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Voltak és ha igen, milyen...

Voltak és ha igen, milyen tüneteitek voltak az antidepresszáns szedésénél?

Figyelt kérdés
Nekem az első hetekben:Hányinger,szédülés,állandó álmosság,ásításrohamok,fejfájás,tompaság érzés,étvágytalanság)
2010. jún. 4. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
konkrétan mi a neve?
2010. jún. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rexetin
2010. jún. 4. 18:04
 3/8 anonim ***** válasza:

serlift

Első héten: pánikroham (mondjuk ez köztudott, hogy az elején ráerősít).

Na szóval 1-2 hétig: szívdobogásérzés (elmúlt), mintha égne belülről az agyam érzés (elmúlt) némileg csökkent libidó (megmaradt, de nem vészes). Kb ennyi.

Ja, amúgy prímán hat.

2010. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
betegtájékoztató szerint "normális" mellékhatás :P, amit kaptál egy relative szelektív (vagyis általánosságban kevesebb mellékhatással) járó hatóanyag... de mindenképpen szólja dokinak, ha számodra tolerálhatatlan a mellékhatás, többféle hatásmechanizmusú antidepresszáns van...
2010. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

értem,köszi a válaszokat.

Igazából elbírom a mellékhatásokat,csak ez már a 9.hét.Nem tudom normális e hogy még mindig levert,fáradt vagyok?

Vagy gondolom nekem is kéne tennem ellene,pl aktívabbnak lenni...csak olyan hamar elfáradok akármit csinálok.meg sokszor össze vissza ver a szívem is pl séta közben.

Vagy az is lehet hogy még nem szokta meg a szervezetem teljesen.A fóbiám viszont mintha csökkent volna.Ebből a szempontból pozitiv.

2010. jún. 5. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 7. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Citapramot kezdtem el szedni egy hete,és eddig a legkellemetlenebb amit tapasztaltam az a szájszárazság volt és az ásításrohamok/levertség,fáradtság.Bár nekem Xanaxot is szednem kell mellette,így lehet,hogy az is közrejátszik a tünetekben.És talán a Xanax tompítja nálam a mások által említett idegességet,fokozott feszültséget,amit az antidepresszánsok általában okoznak a szedés kezdeti szakaszában.
2010. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!