Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől van hogy néha irtó mély...

Mitől van hogy néha irtó mély levegöt kell vegyek, hogy kapjak rendesen levegőt?

Figyelt kérdés
Ez már évek óta tart,hogy néha nagyon mély levegőket kell vennem,mert csak úgy kapok levegőt rendesen,emellett nagyon fádadékonynak és kimerültnek érzem magam,néha émejgek,szédülök,pedig sportolok,és bírtam is is viszont most egy ideje kb 4 honapja a tanulás miatt kihagytam az edzeseket.Azóta vannak ezek a tünetek erősebben.Mostanában később suoktam lefeküdni mint eddig kb ejfelkor mert van hogy addig tanulok vagy nem tudok elaludni előbb..Esetleg van valakinek hasonló tapasztalata? Mit kéne tennem,akinek már volt hasonló el ment orvoshoz?
2018. jan. 10. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt ilyen, mikor nagyon stresszeltem az érettségi, továbbtanulás miatt, plusz egyéb családi problémák is voltak, amiktől kikészültem. Mondjuk én szédülni nem szédültem, de én is általában 2-3 körül tudtam csak elaludni, hiába feküdtem le korán (mondjuk ez még most is előfordul). Éjszaka volt, hogy felkeltem, hogy nem kapok levegőt, és iszonyat mélyen kellett levegőt vennem, de ekkor már pánikoltam, tehát szörnyű volt, vagy ha nem éjszaka, akkor is esténként jött rám. Szerintem tehát a stressztől van, én csak gyengébb nyugtatót/altatót kaptam, de nem mondanám, hogy sokat segített, inkább csak az idő.
2018. jan. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a választ! :)

Hát a szédülést annak veszem,hogy amikor pl hosszabb ideig egy pózban vagyok,mondjuk fekszek,és utána felkelek akkor hirtelen szédülök és nem látok semmit hirtelen.

2018. jan. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!