Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatás közben beszéd?

Altatás közben beszéd?

Figyelt kérdés

Már másik kategóriában tettem fel erről kérdést, de csak "vicces kedvűek" válaszoltak. De nem adom fel.

Érdekelne, hogy műtét közben (persze nem mély altatásban) van olyan, aki beszél, mint ahogy álmunkban szoktunk?



2018. jan. 19. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A felébresztés után, amikor még nincs teljesen magánál az illető, akkor szoktak beszélni, össze-vissza minden hülyeséget. De arra úgysem fogsz emlékezni később. :D
2018. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Altatas kozben nem. Az azert nem olyan, mint amikor rendesen alszol. Akkor szoktak, amikor megy ki az altato, ebredeskor. Altalaban nagyon vicces dolgokat, de arra nem emlekszel. Kicsit olyan, mintha be lennel drogozva vagy nagyon rugva. Keresztanyam pl minden aron a lidlbe akart menni akcios pamutbugyit venni meg biciklisnadragot. :D
2018. jan. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy beszéltem műtét közben és eléggé ciki volt, mert arról beszéltem, hogy az egyik orvos milyen cuki.
2018. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!