Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan tudhatom meg hogy a...

Hogyan tudhatom meg hogy a háziorvosomtól influenza elleni védőoltást vettem fel vagy csak síma desztillált vizes oltást kaptam?

Figyelt kérdés
Hogyan járhatok utána hogy a háziorvosomtól influenza elleni védőoltást kaptam vagy síma desztillált vizet,mert olyan beteg lettem hogy ha megkapom a védőoltást ez nem fordulhatott volna elő.

#influenza #elleni védőoltás?
2018. jan. 19. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Utána néztél, milyen %-ban ad védettséget az influenza elleni védőoltás? A legrosszabb hatékonysága van az összes közül, 50%. Nem vizet kaptál, nem is értem, hogy jutott ilyen az eszedbe.
2018. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Azt gondolom, te nem nagyon bízol a háziorvosodban.
2018. jan. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe mert iszonyatosan beteg lettem láz izületi fájdalmak,torok gyulladás,mintha ha nem is kaptam volna védőoltást.Az előző években nem lettek panaszaim az oltás után,de most ezt nem mondhatom el.
2018. jan. 19. 10:56
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Szívás, ismerősöm megkapta az oltást, és két nap múlva a halálán volt - képletesen.


Azóta sem hajlandó beadatni magának.

2018. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, és ha már előtte is benne lappangott? 2-3 hét kell a védettség kialakulásához, nem 2 nap.
2018. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

ha oltas utan megbetegedtel influenza elleni oltast kaptal

amugy az influenza elleni oltas a vilag legnagyobb bloffje, annyira valtozekony a virus hogy keptelenseg ellene oltoanyagot csinalni, mindig elozo evi virushoz keszul az oltoanyag ami mar szinte hatastalan az ezevi virus ellen

2018. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Negyven éve nem voltam lázas és fekvő beteg,de most kipótoltam,annak ellenére hogy kaptam védő oltást december elején,Nagyon furcsának tartom ezt az egészet,valaki egyáltalán ellenőrzi hogy mi van az ampullában??
2018. jan. 19. 14:49
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Hú mennyi "okos" ember. Legalább olyat hazudjatok, amit magatok elhisztek.

1-es

75-80% körüli a hatékonysága.

6-os

3 törzs van benne, nem egy. És közel sem automatikusan a tavalyi leggyakoribbak.

Kérdező:

1. A szervezet immunválaszt ad rá, kinek erősebbet, kinek gyengébbet, van aki, meg meg sem érzi. Erősebb válasz "betegségként" élhető meg.

2. Amíg nem alakul ki a védettség, simán elkaphatod bármilyen erősségű lefolyással.

3. Ha már kialakult, akkor is elkaphatod, de enyhébb lefolyású lesz.

4. Más vírustól is lehetsz beteg, ami ellen pont nem véd.

2018. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
8.-s, immunológus vagyok talán egy picit konyítok hozzá
2018. jan. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

9-es

És? Melyik állításom nem igaz ?

2018. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!