Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Igazi orvos vagy Kókler?

Igazi orvos vagy Kókler?

Figyelt kérdés
HOl tudok utanézni,ha vkipéldául szülész nőgyógyász főorvosnak mondj amagát,hogy ez valóban így van -e? van olyan weboldal vagy bármi ahol rákereshetek a nevére?egyáltalán hogy a diplomája megvan-e? nagyon fontos lenne
2010. jún. 6. 10:58
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszönöm. háát nehéz lesz így lebuktatni nekem,de menni fog.
2010. jún. 6. 22:27
 12/18 anonim ***** válasza:

Amúgy azért erőltetem ezt a feljelentéses dolgot, mert ha tényleg nemcsak "csajozik" a hazugságával, hanem "gyógyítani" is próbál vele, akkor elég ha elnéz egy méhnyakrákot, méhen kívüli terhességet és máris van egy halott. Ha pedig valamilyen fejlődési rendellenességgel hazaküldi az anyukát, hogy "egészséges", akkor még 2 halott vagy egy élete végig rokkant gyerek is lehet a dolog következménye.


Az ilyet addig kell leállítani, amíg nem történik tragédia...

2010. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
42%
Kehidakuistányban kórház nincs, de gyógyfürdő van wellness szolgáltatással. LEhet, hogy az ipse ott dolgozik. A gyógyfürdő honlapján nekem nem működnek a linkek, de telefonszámot látok, szerintem érdeklődj náluk is Jobbágy doktor úr után :)
2010. jún. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Ha nincs a hivatalos(!) nyilvántartásban, akkor 110% hogy sose volt orvosi diplomája. Mellesleg, végzés után minden orvostanhallgató elmegy az okmányirodába, hogy a neve elé tegyék a "Dr."-t.

Arról nem is szólva, hogy egy gyógyfürdőben minek alkalmaznának egy "nőgyógyász főorvost", aki még azt sem tudja, hogy a munkahelye nem kórház, hanem gyógyfürdő?

És még egy nőgyógyász asszisztense is tudja, hogy 28 napos tablettánál nem kell szüntet tartani...

2010. jún. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Ha nincs benne az EEKH oldalán, akkor nincs diplomája. Ez biztos. Orvos vagyok. Aki valaha Mo.-on kapott orvosi diplomát, benne van.
2010. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
jajj.hát tényleg mégegyszer köszönöm. még nem mertem elmondani anyukámnak,de ráveszem magam hnap remélem.nehéz dió
2010. jún. 7. 22:19
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is kókler. Jelentsd fel. Az ilyen ember életveszélyes. A másik, h majd kap egy kis büntit, ugyanis ez kuruzslás vétsége


"285. § (1) Aki jogosulatlanul, ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet fejt ki, vétséget követ el és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

(2) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a kuruzslást az orvosi gyakorlatra jogosultság színlelésével követik el.

(3) E § alkalmazásában orvosi gyakorlatra jogosult az, akinek hazai egyetemen szerzett vagy külföldi egyetemen szerzett és honosított (egyenértékűségi záradékkal ellátott) orvosi oklevele van, illetőleg az a külföldi állampolgár, aki az egészségügyi miniszter engedélye alapján oklevelének honosítása nélkül fejthet ki orvosi tevékenységet, feltéve mindegyik esetben, hogy nem áll az orvosi tevékenységtől eltiltás hatálya alatt."


Szóval 3 év sitten. Remélem, őt is jól "megvizsgálják" a börtönben.


végzős orvostanhallgató

2010. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi.lebuktattuk.azt mondta azért nincs benn arendszerben mert letöröltette magát.....hát persze....felhivtama kehidakustáyni rendelőt.nem rendelt ott soha csak mondta. ugyhogy innen ki lett dobva de nem jelentettük fel,mivel szerintünk soha nem is praktizált.csak duma volt az egész
2010. jún. 15. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!