Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos váltásnál mennyi...

Háziorvos váltásnál mennyi idő, amíg minden adatom átkerül a régi orvostól az újhoz?

Figyelt kérdés
A kérdést azért írtam ki, mert pszichiáterhez fogok menni, aki gyógyszert fog felírni, amit a háziorvos is lát a rendszerben. A régi orvos a szüleim orvosa is, és ha látja talán szóba hozza a szüleimnek, mert elég beszédes és azt gondolja jó viszony van köztünk, de nem az, és azt sem szeretném ha tudnának róla. Ma váltottam háziorvost (egy másik városba költöztem), és az asszisztens azt mondta mától oda tartozom, 3 hónap múlva pedig kapok egy értesítést a váltásról. A neten azt írták 2 hét alatt átkerül a karton. Mikortól mehetek nyugodt szívvel pszichiáterhez? Három hónapot biztos nem bírok ki.

2018. jan. 27. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
10 perc de ha hozzám jössz nem erőszakollak meg mert nem vagyok egy buta kaki ezért ne vigyázzál ha a közelemben vagy ügyes
2018. jan. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letilthatod, hogy a háziorvos lássa addig az adataidat. A pszichiáteri ellátás (és nemibeteg gyógyászat) során keletkezett adat egyébként érzékeny adatnak minősül, tehát semmi probléma, ha az internetes adatkutakodást letiltod (ha van ügyfélkapud).
2018. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Nincs ügyfélkapum, úgyhogy hétfőn megyek és kérek azonosítót a kormányablaknál. Küldtem a zöld kezet!
2018. jan. 27. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!